A Williams nővérek játsszák a döntőt Melbourne-ben

Venus Vandeweghe-t, Serena Lucic-Baronit verte a fináléba kerülésért

Sport
  • 2017.01.26. - 07:57

Serena és Venus Williams egymás ellen csatázik a Melbourne-ben zajló ausztrál nyílt teniszbajnokság fináléjában, miután mindkét amerikai játékos legyőzte ellenfelét a női egyes verseny elődöntőjében.

serena venus
S. Williams (amerikai, 2.)- Lucic-Baroni (horvát) 6:2, 6:1
Reklám