A labdarúgó NB I.-ben gyengélkedő Videoton a honlapján közölte, Burcsa Győző távozása után Kovács Zoltánt nevezte ki az együttes új sportigazgatójának.
„A mai naptól kezdve azon dolgozom, hogy a Vidi minél előbb kilábaljon a gödörből. Ennél többet azonban jelenleg nem szeretnék mondani, mert nyakunkon a Poznan elleni Európa-liga-mérkőzés, és most minden energiánkkal arra a feladatra kell összpontosítanunk” – nyilatkozta Kovács Zoltán a Vidi.hu-nak.
Pető Tamás tartja az edzéseket, és ő irányítja a csapatot a Lech Poznan elleni, csütörtöki, idegenbeli El-selejtezőn is. A hétfői edzésen fejsérülést szenvedett szerb kapus, Filip Pajovics az elvégzett operáció következtében már jobban van.



