A Várban is jártak a kárpátaljai gyerekek

Egy hétig nyaralhattak+VIDEÓ

Határon túl
  • 2015.08.14. - 20:40

Egy hetet töltöttek Magyarországon nyolc és tizenöt év közötti kárpátaljai gyerekek az Erzsébet program keretében.

Reklám