A St. Louis Blues 4-1-re verte a Chicago Blackhawks csapatát az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) hétfői játéknapján.

Taraszenko két góllal vette ki a részét a Chicago elleni sikerből
A St. Louis Blues 4-1-re verte a Chicago Blackhawks csapatát az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) hétfői játéknapján.

A földrengésekben legalább 4300 ember megsérült
A nyomozás magánszemélyek feljelentésére indult
Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája
