A III. kerületi Római part megvédéséért tartottak demonstrációt civilek vasárnap Budapesten. A felszólalók hangsúlyozták: árvízvédelemre szükség van, de nem a parton, hanem a Nánási úton és a Királyok útján.

A gát szükségességével egyetértenek, a helyével nem
A III. kerületi Római part megvédéséért tartottak demonstrációt civilek vasárnap Budapesten. A felszólalók hangsúlyozták: árvízvédelemre szükség van, de nem a parton, hanem a Nánási úton és a Királyok útján.


Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát
Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt