Ebben a szezonban első alkalommal veszített a Telekom Veszprém a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, miután 33-28-ra kikapott a Paris Saint-Germain otthonában a hetedik forduló vasárnapi játéknapján.

A magyar csapat első vereségét szenvedte el a kézilabda-BL idei kiírásában
Ebben a szezonban első alkalommal veszített a Telekom Veszprém a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, miután 33-28-ra kikapott a Paris Saint-Germain otthonában a hetedik forduló vasárnapi játéknapján.


Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében
Az amerikai kormány minden eszközt rendelkezésre bocsát