A jövőben is a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem részeként működik majd a gazdaság- és társadalomtudományi kar, amely mégsem csatlakozik az ELTE-hez - a fenntartói döntésről az oktatási államtitkárság tájékoztatta csütörtökön az MTI-t.

Mégsem csatlakoznak az ELTE-hez
A jövőben is a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem részeként működik majd a gazdaság- és társadalomtudományi kar, amely mégsem csatlakozik az ELTE-hez - a fenntartói döntésről az oktatási államtitkárság tájékoztatta csütörtökön az MTI-t.

