A Manchester City nyerte az angol labdarúgó Ligakupát, miután a vasárnapi, londoni döntőben 3-0-ra legyőzte az Arsenalt.

Megvan Guardiola első trófeája a csapat élén
A Manchester City nyerte az angol labdarúgó Ligakupát, miután a vasárnapi, londoni döntőben 3-0-ra legyőzte az Arsenalt.


Nem mintha Amerika hagyna egy ilyen lépést...
Ilyenre még nem volt még példa az EU történetében