Ironikus "nemzeti összkarácsonyi békemenetet" tartott pénteken, Budapesten a Magyar Kétfarkú Kutya Párt.

A szónokok megköszönték a kormánynak "mindazt a jót, amit tettek a népért".
A tüntetők egyebek mellett a "Túlórázni akarunk" és a "Nem akarunk nyugdíjat", illetve az "Éljen a párt" jelszavakat skandálta.



