A Magyar Kétfarkú Kutya Párt demonstrált a fővárosban

A viccpárt által szervezett menet résztvevői az Alkotmány utcából a Kossuth térre vonultak

Belföld
  • 2018.12.21. - 20:21

Ironikus "nemzeti összkarácsonyi békemenetet" tartott pénteken, Budapesten a Magyar Kétfarkú Kutya Párt.

kutyapárt tüntetés
MTI/Balogh Zoltán
A viccpárt által szervezett menet résztvevői az Alkotmány utcából a "Minél rosszabb, annál jobb!" feliratú molinó mögött indultak, majd a Kossuth tér érintésével a Lánchídhoz vonultak, majd onnan vissza a Kossuth térhez.

A szónokok megköszönték a kormánynak "mindazt a jót, amit tettek a népért". 

A tüntetők egyebek mellett a "Túlórázni akarunk" és a "Nem akarunk nyugdíjat", illetve az "Éljen a párt" jelszavakat skandálta.

Reklám