Az előzetes egyeztetések szerint 8600 újpesti és ugyanennyi ferencvárosi szurkoló láthatja élőben a labdarúgó Magyar Kupa május 7-i döntőjét az Üllői úti stadionban – derült ki az Újpest FC tegnapi sajtóbeszélgetésén.
A stadionrekonstrukció keretében a Szusza Ferenc Stadiont is felújítják nyolcszázmillió forintból. A munkálatok április elején már elkezdődtek, de ennek még semmi látszata, a látható szakaszhoz az NB I.-es bajnokság befejezése után fognak neki. Az még nem dőlt el, hogy a következő szezon elején hol játssza Újpest a hazai meccseit. Az már eldőlt, hogy a munkálatok után az ultrák tábora visszakerül a Megyeri út felőli lelátórészre.



