A Dorog kiütésével nyolc között a Vasas

Az angyalföldieknél Mahir Saglik két gólt szerzett

Sport
  • 2017.02.28. - 17:16

A Vasas jutott elsőként a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjébe: az angyalföldiek az idegenbeli 2-1-es sikert követően a keddi visszavágón 4-0-ra győztek a másodosztályú Dorog ellen a legjobb 16 között.  

hangya
A vasasos Hangya Szilveszter és a dorogi Grabant Péter párharca a labdáért. Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd
A piros-kékek az idegenbeli odavágót 2-1-re nyerték, és ezúttal is hamar előnybe kerültek: Berecz Zsombor a 10. percben vezetést szerzett számukra, majd még az első félidő vége előtt Kleisz kettőre növelte az angyalföldi előnyt. A második játékrészben a török-német Mahir Saglik duplájának köszönhetően alakult ki a 4-0-s végeredmény, amellyel a Vasas biztossá tette helyét a Magyar Kupa következő körében.

Reklám