Az Állami Számvevőszék (ÁSZ) elnöke szerint a szervezet ellenőrzési tapasztalatai alapján jelentős átalakítások indokoltak a kórházak, az egészségügyi intézmények gazdálkodásában.
Domokos László szerdán az Országgyűlésben a számvevőszék tavalyi évi tevékenységéről szóló beszámoló vitáját megnyitó expozéjában elmondta, ismereteik szerint a kormány vizsgálja az átalakítás lehetőségét.




