Facebook-bejegyzésében közölt váratlan lépést Magyar Péter miniszterelnök.
„Javasolni fogjuk, hogy azon köztársasági elnökök, akik nem töltötték ki a teljes ciklusukat, a jövőben ne részesüljenek élethosszig tartó juttatásokban” – írta a bejegyzésében Magyarország miniszterelnöke.
Eddig mindösszesen két államfő, Novák Katalin és Schmitt Pál nem töltötte ki a teljes köztársasági elnöki ciklusát.







