Mi lesz a Városliget sorsa? +VIDEÓ

„Rehabilitáljuk a Város közparkját”

Belföld
  • 2026.06.18. - 13:26
Cikk borítókép
Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszterFacebook/Vitézy Dávid | Facebook/Vitézy Dávid

Facebook-bejegyzésükben Vitézy Dávid és Velkey György László jelentették be, hogy folytatódni fognak a Városligeti felújítások félbeszakadt munkálatai.

„Rehabilitáljuk a Város közparkját, fejlesztjük, és egy tényleg világszínvonalú közparkká, közkertté tesszük tegyük a Városligetnek azokat a részeit is ahol semmilyen beruházás nem történt” – mondta Vitézy Dávid.

Kiemelte azt is a miniszter, hogy elbontják a rengeteg építkezési kordont amely a park több részét is elzárta a környéken járóktól.

Velkey György László kiemelte, hogy kampányígéreteit betartva kiemelte, továbbra is központi figyelmet élvez majd Fővárosunk legjelentősebb közparkja.

Ezenfelül a Hősök terén is átfogó, zöldítő felújítások terveit tervezi kidolgozni az új kormány.

Reklám