,,Mutassuk meg, hogy mi vagyunk a többség! Gyertek el minél többen!” - fogalmazott kedd reggel saját közösségi oldalán Orbán Viktor.
A miniszterelnök a nagykanizsai Erzsébet téren 18 órakor találkozik a helyiekkel és a térségből érkezőkkel. A kormányfő beszédeinek legfontosabb üzenete, hogy sem ő, sem pedig a kormány nem fogja megengedni, hogy bárki belerángassa Magyarországot a háborúba, a magyarok pénzét pedig Ukrajnába vigyék. Orbán Viktort valamennyi helyszínen hatalmas, lelkes tömeg fogadta.
Orbán Viktor a héten
- március 25-én Esztergomba,
- március 26-án Törökszentmiklósra,
- március 27-én Veszprémbe és Győrbe,
- március 28-án Pécelre,
- március 29-én pedig Békéscsabára
látogat.







