Utakat zártak le Nógrád vármegyében

Krónika
  • 2025.12.06. - 13:41
árvíz áradás vízügy vízállás
Képünk illusztrációMH archív/Hegedüs Róbert

Két utat zártak le Nógrád vármegyében az Ipoly áradása miatt - közölte szombaton az Útinform.

Tájékoztatásuk szerint az Őrhalom és az országhatár közötti összekötő utat a vasúti átkelőtől a határig zárták le. Szintén áradás miatt nem lehet közlekedni Drégelypalánk és az országhatár között sem.

Reklám