Donald Trump, az Egyesült Államok elnöke az alaszkai csúcstalálkozó után kemény és erős embernek nevezte Vlagyimir Putyin orosz elnököt. Ezt a Fox Newsnak adott interjúban mondta.
Az amerikai vezető hozzátette, hogy az orosz kollégájával folytatott találkozó „nagyon meleg hangulatú” volt.







