Orbán Viktor lesz csütörtökön este Hont András vendége – jelentette be a közösségi oldalán a miniszterelnök.
A kormányfő bejegyzésében azt írta:
„Hont vs Orbán. A derbi. Ma 19h-kor az ÖT YouTube-csatornáján.”
Hont András újságíró és a miniszterelnök vitáját élőben közvetítik az ÖT.hu YouTube-oldalán.







