Az orosz védelmi minisztériumban megjelentek felvételek egy amerikai Abrams harckocsi megsemmisítéséről a kurszki régióban, számol be a Lenta.ru.
Az orosz védelmi minisztérium felvételeket mutatott be egy amerikai Abrams harckocsi megsemmisítéséről a kurszki régióban. Az erről készült videót a tárca Telegram-csatornáján tették közzé.
„A felvételen egy amerikai Abrams harckocsi látható, amelyet egy Lancet légvédelmi lövedék közvetlen találata tett harcképtelenné a Kurszki területen fekvő Viktorovka falu közelében” – áll a közleményben.







