Zelenszkij már a békéről beszél

Telegram-csatornáján küldött üzenetet

Külföld
  • 2024.11.19. - 13:01
Volodimir Zelenszkij
Volodimir Zelenszkij eligazítást tartott a Donyecki frontvonalnálAFP/Ukrainian Presidential Press Service/Handout | AFP/Ukrainian Presidential Press Service/Handout

Volodimir Zelenszkij ukrán elnök felszólított, hogy Oroszországtól kényszerítsék ki a békét. Az erről szóló nyilatkozatot az államfő a Telegram- csatornáján tette közzé.

„Oroszországot erőszakkal kell békére kényszeríteni” – írta az ukrán államfő.

Korábban ismertté vált, hogy Zelenszkij azt ígérte, hogy „diplomáciai úton” 2025-ben véget vet az Oroszországgal való konfliktusnak. Erről az Al Khaleej című kiadvány számolt be.

Reklám