Kedd este a Nimród utcában gyulladt ki egy földszintes, ötven négyzetméteres ikerházrész, a nappaliban egy szék és egy ágy égett. A tűzoltók egy idős férfit vittek ki az épületből, akinek az életét már nem lehetett megmenteni.
A tűz az ikerház másik részét nem érintette, az ott élő két embernek nem kellett elhagynia az épületet. A tűz keletkezésének pontos okát tűzvizsgálat fogja feltárni – olvasható a közleményben.






