Az amerikai Houstonban, Texas államban egy helikopter egy rádiótoronyba zuhant – jelentette a helyi tűzoltóság az X közösségi oldalon – írja a News.ru.
Arról is beszámoltak, hogy a földön nincsenek sérültek, a tűz két-három háztömbre terjedt ki, és a kiérkező tűzoltók eloltották. A SHOT Telegram-csatornáján közzétett videón látható, ahogy a helikopter azonnal lángra kap és lezuhan, miután egy rádiótoronynak ütközött. Ezt követően hatalmas tűz keletkezett a földön.







