A Kreml bízik abban, hogy a katonaság teszi a dolgát, és helyreáll az ellenőrzés a Kurszki terület valamennyi járása felett – írja a tass.ru.
„A katonáink teszik a dolgukat. El fogják végezni, az ellenőrzés helyreáll” – mondta Dmitrij Peszkov orosz elnöki szóvivő újságíróknak a Kurszki területen kialakult helyzetre utalva. „Nincsenek kétségeink ezzel kapcsolatban” – hangsúlyozta.
„Hogy hogyan és milyen módon – természetesen a hadsereg itteni tervei nem lehetnek nyilvánosak” – jegyezte meg Peszkov.
„A helyzet természetesen rendkívüli azokon a területeken, amelyek az ukrán fegyveresek ellenőrzése alatt állnak. Ezt a helyzetet időben korrigálni fogják” – biztosította a Kreml szóvivője.







