Kerékpárost gázolt el egy autó szombaton Hernádon – közölte a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
Szabóné Berki Bianka tájékoztatása szerint délután egy hatvanéves hernádi nő gépkocsijával elütött egy vele azonos irányban, az út jobb szélén közlekedő kerékpárost, aki a helyszínen meghalt.






