A washingtoni NATO-csúcs adott alkalmat Szijjártó Péter és Dmytro Kuleba ukrán külügyminiszter találkozójára.
„Most is kihasználtuk az alkalmat arra, hogy áttekintsük a háborús helyzetet, megállapodtunk arról, hogy egy új kormányközi akciótervben foglaljuk össze azokat a teendőket, amelyek segítenek a kétoldalú együttműködés fejlesztésében a határmenti együttműködés, a gazdaság, az oktatás és az energetikai együttműködés tekintetében” – tette hozzá Facebook-bejegyzésében Szijjártó Péter.







