A személykocsiban hárman ülnek, beszorultak a roncsba, a törökszentmiklósi önkormányzati és a szolnoki hivatásos tűzoltók szabadítják ki őket – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.
Az útszakaszt teljes szélességében lezárták, és egy időre megállították a vasúti forgalmat is, mert a baleset a sínektől néhány méterre történt – írták.







