Baleset miatt lezárták az M9-es autóutat Szekszárdnál

A Bács-Kiskun vármegye felől érkezőket az M6-os autópályára, a Szekszárd felől érkezőket Tolna irányába terelik

Krónika
  • 2024.04.02. - 13:54
autópálya lezárás útlezárás terelés elterelés forgalom korlátozás közút
Képünk illusztrációMH archív/Leéb Ádám

Baleset miatt lezárták az M9-es autóutat kedden Szekszárdnál, a forgalmat elterelik – közölte a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.

Az autóút 3-as kilométerénél, Szekszárd térségében két személyautó ütközött össze. Az útszakaszt teljes szélességében lezárták.

A Bács-Kiskun vármegye felől érkezőket az M6-os autópályára, a Szekszárd felől érkezőket Tolna irányába terelik.

Reklám