A százhúsz percnyi játékidő nem hozott gólt, tizenegyesek döntöttek a Grúzia–Görögország Eb-pótselejtezőn: a kedd esti tbiliszi mérkőzés szétlövése a hazaiaknak sikerült jobban – tudósított az nso.hu.
A görög volt a pótselejtező egyedüli olyan válogatottja, amely már nyert Európa-bajnokságot. A georgiai csapat a török, a portugál és a cseh válogatottal mérheti majd össze tudását az F csoportban, Németországban.
Európa-bajnoki pótselejtező, döntők:
C ág:
Georgia–Görögország 0–0, tizenegyesekkel 4–2







