Az újszülött a megszületése után a WC-be esett, a tűzoltók mentették ki.
A mentők azonnal ellátták, majd az anyát és az újszülöttet is stabil állapotban vitték kórházba – olvasható a tűzoltó-parancsnokság honlapján.
A Kisújszállási Önkormányzati Tűzoltó-parancsnokság a honlapján arról számolt be, hogy udvari WC-ben szülte meg gyermekét egy nő csütörtök este Kisújszálláson

Az újszülött a megszületése után a WC-be esett, a tűzoltók mentették ki.
A mentők azonnal ellátták, majd az anyát és az újszülöttet is stabil állapotban vitték kórházba – olvasható a tűzoltó-parancsnokság honlapján.
Tragikus körülmények között történt a szörnyű tett
Dubaj másik arca

Csapadék sem várható
XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit