A budai és a pesti alsó rakpartot már hétfőn lezárták a gépjárműforgalom elől. Nem lehet közlekedni az Esztergom és az országhatár közötti összekötő út rakparti szakaszán az 1-es km és a 2-es km között.
Pest vármegyében az Ipoly áradása miatt az Ipolydamásd és az országhatár közötti összekötőutat, továbbá a Duna áradása miatt lezárták a Szentendrei szigeten a Szigetmonostor és Határcsárda közötti komphoz vezető utat is.
Nógrád vármegyében, az Ipoly áradása miatt Őrhalomnál a határhídhoz vezető út lett elzárva a forgalom elől.







