Feltehetően füstmérgezés okozta egy férfi halálát Nyíregyházán, a katasztrófavédőkhöz vasárnap délelőtt érkezett jelzés arról, hogy holttestet találták egy pincelakásban – tájékoztatott az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője.
Tűzoltói beavatkozásra nem volt szükség. Az eset körülményeit tűzvizsgálat fogja feltárni – tette hozzá a szóvivő.





