Az Országgyűlés és a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat 800 hátrányos helyzetű, nehéz anyagi körülmények között élő általános iskolás gyermeket látott vendégül Magyarországról és határon túli, magyarok lakta településekről szombaton a Parlamentben.
A hagyományos Országházi Gyermekkarácsonyt négy év covidvírus okozta kényszerszünet után rendezzük meg újra – idézte fel Mátrai Márta, az Országgyűlés háznagya a program elején a gyerekeket üdvözlő beszédében.
MH/Purger Tamás







