A közismerten futballrajongó miniszterelnök már jóval a meccs előtt megérkezett, majd végigszurkolta a mieink Montenegró elleni Eb-selejtezőjét.
„Eggyel megint beljebb vagyunk! Szép volt, fiúk!” – fogalmazott közösségi oldalán, és egy videót is közzétett.







