Eloltották a szigetszentmiklósi társasházi tüzet - közölte a katasztrófavédelem kevéssel csütörtök nulla óra után.
A lángokat a Pest vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett fékezték meg a szigetszentmiklósi és a fővárosi hivatásos tűzoltók. Két gázpalack felrobbant az épületben, egyet pedig kihoztak onnan, és visszahűtöttek az egységek - tudatták.






