A Szent István téren, a Polgármesteri Hivatal hátsó bejáratánál egy holttestet találtak a járókelők, írta meg az Újpestmédia.
A rendőrség lezárta a helyszínt, hamarosan elkezdődik a helyszínelés. Az elhunyt személyazonosságáról és a halál okáról egyelőre nem áll rendelkezésre információ.




