Lezárták az M30-as autópályát Felsőzsolcánál Kassa felé

A műszaki mentést a miskolci hivatásos tűzoltók végzik

Krónika
  • 2023.09.25. - 12:28
autóbaleset baleset halál gyász karambol kereszt síremlék gyászhír
Képünk illusztrációAFP/DPA/Julian Stratenschulte

Kassa felé teljesen, Budapest felé pedig félpályán lezárták az M30-as autópályát hétfőn a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei Felsőzsolcánál, mert felborult egy kamion – közölte a katasztrófavédelem az MTI-vel.

A közlemény szerint a baleset az autópálya 29-es kilométerénél történt, a műanyag granulátumot szállító teherautóból jelentős mennyiségű gázolaj folyt ki a felsőzsolcai lehajtónál.

A műszaki mentést a miskolci hivatásos tűzoltók végzik.

Reklám