Tűzoltók próbálnak megfékezni egy hatalmas tüzet, amely Új-Mexikóban egy műanyag-újrahasznosító üzemben tört ki – írta az Origo.hu.
Sérültekről nem érkezett jelentés, de a helyi hatóságok egészségügyi riasztást adtak ki, mivel az égő műanyag, és a keletkezett füst erősen szennyezi a levegőt.
A hatóságok azt javasolták, hogy Albuquerque délkeleti részén aki teheti, ne vagy csak kevés ideig tartózkodjon a szabadban – írja a BBC News.







