Az Amerikai Egyesült Államok a kettős állampolgársággal rendelkező külhoni magyarok adatait követelte Magyarországtól

A Belügyminisztérium megtagadta az adatok kiadását, ezért áll most bosszút az amerikai kormány a magyar útlevelek korlátozásával

Belföld
  • 2023.08.01. - 10:21
útlevél
A magyar útlevél idén a 2021-es eredményhez képest egy helyet előrelépve a nyolcadik helyet foglalja elMH

Az Amerikai Egyesült Államok a kettős állampolgársággal rendelkező külhoni magyarok adatait követelte Magyarországtól – közölte a Belügyminisztérium kedden az MTI-vel.

Azt írták, hogy Magyarország ezt nem adja ki senkinek, mert a külhoni magyarok biztonsága a tét. „Ezért áll most bosszút a magyarokon Joe Biden elnök úr kormánya” – tették hozzá.

Reklám