Csütörtökön 12 órakor Kormányinfót tart Kovács Zoltán nemzetközi kommunikációért és kapcsolatokért felelős államtitkár és Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter.
Orbán Viktor miniszterelnök vezetésével szerdán is megtartották a kormányülést a Karmelita kolostorban.
A döntésekről csütörtökön délben Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter és Kovács Zoltán nemzetközi kommunikációért és kapcsolatokért felelős államtitkár ad tájékoztatást – számolt be a Hirado.hu.







