Az Európai Kézilabda Szövetség (EHF) hétfői bécsi díjátadóján Görbicz Anitát, Pálinger Katalint és Nagy Lászlót beiktatták a Hírességek Csarnokába.
Honfitársaink közül bekerült a sportág elitjébe az olimpiai negyedik és ötödik, vb ezüst- és bronzérmes, kétszeres Európa-bajnoki bronzérmes, ötszörös Bajnokok Ligája-győztes, 233-szoros válogatott Görbicz; a nemzeti csapat kapuját 254 mérkőzésen őrző, olimpiai és vb-ezüstérmes, Európa-bajnok, valamint BL- és EHF Kupa-második Pálinger; és Nagy, aki a válogatottban 209 alkalommal lépett pályára, volt olimpiai negyedik és világbajnoki hatodik csapat tagja, kétszer nyert Bajnokok Ligáját és háromszor volt világválogatott.







