A meccs már az első félidőben eldőlt, ugyanis a tizedik percben a játékosedző Vágó Fanny, a 26. percben Fenyvesi Evelin, majd a 42. percben Csigi Eszter talált be – utóbbi büntetőből – a fővárosiak részéről.
A párharc hétfői, első mérkőzését házigazdaként 1–0-ra nyerte meg az FTC, amely hatodszor lett bajnok.
Eredmény, döntő, 2. mérkőzés:
ETO FC Győr – Telekom-FTC 0–3 (0–3)
Az egyik csapat második győzelméig tartó párharc végeredménye: 2–0 a Ferencváros javára.







