Május 22-én, 7 óra 53 perckor érkezett arról bejelentés a Budapesti Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába, hogy az Árpád hídnál a Dunában van egy személy – számolt be a Police.hu
Azt írják, hogy a Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság beosztottai, Morvai József törzsszászlós, Pál Anita főtörzsőrmester és Bor Szabolcs őrmester perceken belül a helyszínre értek, és a 18 éves budapesti férfit azonnal a hajóba emelték, majd átadták a mentőszolgálat munkatársainak, akik a kórházba szállították.







