A török államfővel tárgyalt Orbán Viktor

A magyar miniszterlnök sok sikert kívánt Erdogannak a második elnökválasztási fordulóhoz, amelyet május 28-án tartanak

Krónika
  • 2023.05.17. - 21:33
Cikk borítókép
Recep Tayyip Erdogan és Orbán ViktorMH/Facebook | MH/Facebook

Orbán Viktor miniszterelnök szerdán telefonon beszélt Recep Tayyip Erdogannal, Törökország elnökével, és gratulált neki az elnökválasztás első fordulójában aratott győzelméhez, valamint az Igazság és Fejlődés Pártja kiemelkedő sikeréhez a török parlamenti választásokon – közölte az MTI-vel Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóiroda vezetője.

A magyar miniszterelnök a telefonbeszélgetés során kifejtette: egy erős és stabil Törökországra van szüksége Magyarországnak, Európának és a világnak.
 

Reklám