A tájékoztatás szerint lezárták a belső és a külső sávot, a forgalom csak a leállósávon halad.
Az Útinform azt kérte, aki teheti, már a lébényi csomópontnál hajtson le a pályáról, és az 1-es főúton kerüljön.
Munkavégzés miatt Győrnél már több mint nyolc kilométeres a dugó

A tájékoztatás szerint lezárták a belső és a külső sávot, a forgalom csak a leállósávon halad.
Az Útinform azt kérte, aki teheti, már a lébényi csomópontnál hajtson le a pályáról, és az 1-es főúton kerüljön.
Szavazati jogokat védő csoportok perelték be a kormányt
A Legfőbb Ügyészség reagált Magyar Péter felszólítására

Paraguay reménykedhet
Dúl a gigászok csatája