Letartóztattak egy férfit, aki megfenyegetett egy rendőrt egy pécsi edzőteremben

A gyanúsított a társaival minden ok nélkül verekedést akart kiprovokálni

Bűnügy
  • 2023.03.25. - 12:51
rendőrség, rendőrautó
Egész héten tart a fokozott ellenőrzés az utakonpolice.hu

A bíróság elrendelte a letartóztatását annak a férfinak, aki a társaival megfenyegetett egy rendőrt egy pécsi edzőteremben – közölte a Nemzeti Védelmi Szolgálat szombaton az MTI-vel.

Azt írták, hogy a néhány napja elfogott helyi férfi a társaival minden ok nélkül kötött bele a rendőrbe, és mindenképp azt akarta kiprovokálni, hogy verekedés legyen a vége.

A gyanúsított a társaival másnap és az azt követő napon is visszament az edzőterembe, és kifejezetten a fiatal rendőrt keresték.

A közlemény szerint a Nemzeti Védelmi Szolgálat ekkor lépett közbe, és a pécsi rendőrkapitányság nyomozóinak segítségével elfogták a 46 éves gyanúsítottat és 18 éves társát.

Miután az idősebb gyanúsított ellen több erőszakos bűncselekmény miatt is eljárást folytatnak, a bíróság elrendelte a letartóztatását – áll a közleményben.

Reklám