A gazdasági fórumon a miniszterelnök mellett előadást tart Varga Mihály pénzügyminiszter, Nagy Márton gazdaságfejlesztési miniszter és Parragh László, a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara (MKIK) elnöke.
Orbán Viktor a gazdasági évindító rendezvényen korábban összegezte az előző év tapasztalatait, és megadta azokat a távlatos célokat, amelyeket a gazdaság területén szeretne elérni – írja a Mandiner.





