A forgalmat az M35-ös autópályán, a Debrecen felé vezető oldalon korlátozták, mert Hajdúböszörmény és Debrecen között, a 35-ös kilométernél több jármű ütközött össze – közölte az Útinform a honlapján szerda este.
Minden járművet kiterelnek a 24-es kilométernél a Hajdúböszörmény-Balmazújváros csomópontnál a 35-ös főútra – írták.







