Karambol az M35-ösön

Több autó ütközött az M35-ösön Hajdúböszörmény és Debrecen között, megállították a forgalmat

Krónika
  • 2023.03.01. - 21:21
Rendőrségi villogó rendőrautó baleset bűncselekmény terror
Képünk illusztrációAFP | AFP

A forgalmat az M35-ös autópályán, a Debrecen felé vezető oldalon korlátozták, mert Hajdúböszörmény és Debrecen között, a 35-ös kilométernél több jármű ütközött össze – közölte az Útinform a honlapján szerda este.

Minden járművet kiterelnek a 24-es kilométernél a Hajdúböszörmény-Balmazújváros csomópontnál a 35-ös főútra – írták.

Reklám