Ehhez tényleg pofa kell

A mentősök kérdőre vonták, hogy mit keres a járműben, majd kihívták a rendőrséget

Bűnügy
  • 2023.02.22. - 13:01
Cikk borítókép
...Facebook/Országos Mentőszolgálat | Facebook/Országos Mentőszolgálat

Az óbudai rendőrök elfogtak egy férfit, aki a gyanú szerint a barátját ellátó mentőautóból lopott el egy tabletet – írta meg a police.hu.

A rendelkezésre álló adatok szerint egy férfi 2023. február 19-én 23 óra körül Budapest III. kerületében a társát ellátó mentősök elfoglaltságát kihasználva a mentőautóból eltulajdonított egy tabletet – írta meg a police.hu. A mentősök kérdőre vonták, hogy mit keres a járműben, majd kihívták a rendőrséget. A tabletet a fűben elrejtve megtalálták.

Az óbudai rendőrök a 21 éves H. Eriket a III. Kerületi Rendőrkapitányságra állították elő, ahol lopás vétség megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki. A gyanúsított beismerő vallomást tett.​

Reklám