Kormányinfó lesz szombat déletőtt

Belföld
  • 2022.10.21. - 10:34
Cikk borítókép
Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter beszél a KormányinfónMH/Hegedüs Róbert | MH/Hegedüs Róbert

Gulyás Gergely és Szentkirályi Alexandra mellett Nagy Márton Gazdaságfejlesztési miniszter is válaszol a kérdésekre.

Mit, miért tesz a kormány címmel sajtótájékoztatót tart Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter és Szentkirályi Alexandra kormányszóvivő október 22 -én, szombaton délelőtt 11.30-kor.

 

Kapcsolódó cikkek
Reklám