A brüsszeli szankciók miatt az egekbe emelkedtek a gáz- és áramárak. Ez súlyos probléma egész Európában – írta Orbán Viktor miniszterelnök szerdán Facebook-oldalán.
A mai kormányülésen is a helyzet megoldásán dolgozunk – tette hozzá a kormányfő.
A brüsszeli szankciók miatt az egekbe emelkedtek a gáz- és áramárak. Ez súlyos probléma egész Európában – írta Orbán Viktor miniszterelnök szerdán Facebook-oldalán.
A mai kormányülésen is a helyzet megoldásán dolgozunk – tette hozzá a kormányfő.
Tragikus körülmények között történt a szörnyű tett
Dubaj másik arca

Csapadék sem várható
XIV. Leó figyelemmel kíséri a venezuelai lakosság helyzetét és szükségleteit